Regulamin usługi - Wyróżnij

Niniejszy regulamin określa ogólne warunki i zasady korzystania z płatnej usługi katalogu Jantar.lekarzopinie.pl znajdującego się pod adresem URL http://jantar.lekarzopinie.pl (zwanego dalej katalog). Wszystkie usługi świadczone w katalogu są usługami BEZPŁATNYMI. Jedyną płatną usługą świadczoną przez katalog jest usługa o nazwie "Wyróżnij" - jest to dodatkowa forma reklamy w katalogu. Użytkownik wykupując usługę dla danego podmiotu gospodarczego oświadcza, że jest właścicielem tego podmiotu (lub osobą uprawnioną przez właściciela).

Opis usługi

  • Dane firmy będą wyświetlane jako pierwsze (niezależnie od wybranego sposobu sortowania) na stronie - http://jantar.lekarzopinie.pl/katalog-lekarzy - ułatwia to odnalezienie firmy w naszym katalogu (firmy bez wykupionej usługi sortowane są według daty rejestracji - nowo dodane firmy na końcu).
  • Dane firmy zostaną umieszczone na stronie - http://jantar.lekarzopinie.pl/wyroznieni-lekarze - oraz na stronie - http://www.lekarzopinie.pl/reklama - stanowi to dodatkową formę reklamy.
  • Dane firmy będą odznaczały się innym kolorem od pozostałych firm w katalogu.
  • Jeśli firma posiada adres strony www to link do strony stanie się linkiem bezpośrednim bez atrybutu "nofollow" (jest to korzystne dla pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych).
  • Na adres email podany w formularzu podczas aktywacji usługi będą wysyłane powiadomienia o nowych opiniach zamieszczonych na temat firmy.
  • Na adres email podany w formularzu podczas aktywacji usługi otrzymasz wiadomość z hasłem, które umożliwi usuwanie każdej opinii na temat firmy.
  • Na stronie profilu firmy nie będą wyświetlane reklamy przez co dane firmy będą jeszcze bardziej czytelne.

Koszt i aktywacja usługi

Jednorazowa opłata dzięki której firma będzie dożywotnio wyróżniona i reklamowana w katalogu Jantar.lekarzopinie.pl to jedynie 50 PLN brutto (kwota zawiera podatek VAT i fakturę). Aby aktywować usługę należy kliknąć przycisk "Wyróżnij" znajdujący się na stronie profilu firmy (w nagłówku strony). W kolejnym kroku należy podać dane niezbędne do wystawienia faktury i kliknąć przycisk "Zapłać za usługę". Po kliknięciu nastąpi przekierowanie na stronę umożliwiającą dokonanie płatności. Po zrealizowaniu płatności usługa zostanie aktywowana i wyślemy do Ciebie wiadomość email z potwierdzeniem oraz z parametrami logowania, które umożliwią zalogowanie się w katalogu i usuwanie każdej opinii na temat firmy. Na Twój adres email będą wysyłane również powiadomienia o nowych opiniach na temat firmy.

Faktura za usługę

W terminie 2 dni roboczych od momentu odnotowania wpłaty za usługę, katalog wystawi fakturę VAT tytułem wykonania usługi. Następnie faktura zostanie przesłana pocztą elektroniczną na adres email podany podczas aktywacji usługi. Na życzenie użytkownika faktura może być również wysłana w formie papierowej drogą pocztową, koszt wysłania faktury drogą pocztową to 10 PLN brutto. Na życzenie użytkownika istnieje możliwość wystawienia duplikatu faktury, koszt wystawienia i wysłania duplikatu faktury drogą elektroniczną wynosi 10 PLN brutto. Faktury są wystawiane bez podpisu wystawcy i odbiorcy; podstawą prawną do wystawiania takich faktur jest § 9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 25.05.2005 r. (Dz. U. z 2005 r. nr 95, poz. 798). Odbiorca faktury oświadcza, iż jako podatnik VAT jest upoważniony do otrzymywania faktur VAT oraz akceptuję przesyłanie faktur VAT w formie elektronicznej na podstawie § 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 17.12.2010 r. (Dz. U. z 2010 r. nr 249, poz. 1661).

Realizacja płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.pl. Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy katalog obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi. W przypadku braku aktywacji usługi prosimy sprawdzić czy opłata została pobrana z Państwa konta bankowego. Jeśli kwota nie została pobrana to oznacza, że płatność nie została dokonana poprawnie. W takim przypadku należy dokonać ponownej aktywacji. Jeśli jednak opłata za aktywację została pobrana z Państwa konta, a usługa nie została aktywowana to prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.